دوشنبه, 12/18/1399 - 13:28 saeed
مسئول بسیج فرهنگیان استان تهران مطرح کرد؛

تولید بیش از 15 هزار ماسک به همت فرهنگیان بسیجی استان تهران

مسئول بسیج فرهنگیان استان تهران گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان بسیجی استان تهران روزانه بیش از ۱۵ هزار ماسک و بسته بهداشتی تولید و توزیع می‌کنند.
هادی حفیظی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج فرهنگیان در ارتباط با اقدامات انجام شده سازمان بسیج فرهنگیان استان تهران در بحث نهضت کمک مؤمنانه اظهار کرد: از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور، دانش‌آموزان و فرهنگیان بسیجی استان تهران در قالب گروه‌های جهادی، همیار بهداشت و سلامت به ارائه خدمات مختلف به عموم مردم پرداختند.
وی تصریح کرد: فعالیت‌های متعددی همچون تولید ماسک و مواد بهداشتی، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، پاکسازی و ضدعفونی مدارس، آگاه سازی و اطلاع رسانی، کمک به رفع مشکل و خلاءهای آموزشی، توزیع بسته‌های بهداشتی و کمک معیشتی و همکاری در طرح غربالگری از جمله این اقدامات فرهنگیان بسیجی است.
مسئول بسیج فرهنگیان استان تهران افزود: دانش‌آموزان و فرهنگیان بسیجی استان تهران روزانه بیش از ۱۵ هزار ماسک و بسته بهداشتی تولید می‌کنند و توزیع می‌کنند. همچنین با تلاش‌های انجام شده سازمان بسیج دانش‌آموزی استان تهران مرکز استریلیزاسیونی در شهرری راه‌اندازی شده که قابلیت استریل کردن روزانه ۱۰۰هزار ماسک و تجهیزات بیمارستانی را دارد.
حفیظی در بخش کمک‌های معیشتی سازمان بسیج فرهنگیان به خانواده‌های نیازمند نیز گفت: تنها در یک مرحله 28 هزار بسته معیشتی توسط معلمان و دانش‌آموزان بسیجی استان تهران تهیه و توزیع شده است. علاوه بر این تاکنون بیش از ۶ میلیارد تومان کمک نقدی نیز در میان خانواده‌های نیازمند استان توزیع شده است.
وی در پایان با تأکید مجدد بر این‌ که از زمان آغاز شیوع کرونا معلمان و دانش‌آموزان بسیجی در زمینه‌های مختلف از جمله تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی، توزیع لوازم‌التحریر و کمک به کادر درمانی فعالیت داشته‌اند، عنوان کرد: شناسایی خانواده‌های نیازمند از طریق شبکه مدیران مدارس و فرماندهان حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی صورت پذیرفته است.
انتهای پیام

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)